Kapat

HANGİ BURÇ NASIL BİR AŞIKTIR?

Anasayfa
BURÇLARA DAİR HANGİ BURÇ NASIL BİR AŞIKTIR?

KOÇ

KOÇ

Koç burcu insanları, aşkta zaferi sever ve tutkuludur. Sessiz geçen geceler, sakin ortamlar ona göre değildir. Fantezileri vardır ve kesinlikle uygulamak isterler. Yatak odası yerine çeşitli mekanlarda seksi severler. Bu burç gecikmeyi ve hayal kırıklığını hiç sevmez, dedikleri hemen olsun isterler. Koç burcu “Seni seviyorum” kelimesini kullanmakta hiç zorluk çekmez, bu kelime her zaman içten gelerek söylenir. Aynı zamanda bunu duymayı hatta emin olmayı ister. Beklenmeyen, değişik hediyelere bayılır. Ben merkezli olarak bilinen bu burç her zaman flört heyecanı aramak ister, aldatılmayı asla kabul edemeyeceği gibi paylaşmaktan da nefret eder. Eğer bunu elde edemezse terk etmekten hiç tereddüt etmez. Kontrol edilmekten ve emir kiplerinden nefret eder.

BOĞA

BOĞA

Boğa burcu anlamlı duyguların insanıdır. Bir kere bir insana bağlandı mı kolay kolay kopmayan, boşanmaktan hoşlanmayan, sakin insanlar olarak bilinirler. İlişkilerini resmi olarak yaşamayı severler, çünkü boğa burcu insanları kıskanç aşıklardır. Eşit şartlarda ilişkiden yana olsalar da ekmeklerini kazandıktan sonra harcama yetkisinin de elinde olmasını isterler. Boğa burcu insanları konforlu ve rahat evlerde yaşamayı tercih eder. Boğa burcu duyguların insanı olarak bilinir, bu nedenle duygusuz ilişkilerde oldukça acı çekerler. Kendinden emin olarak bilinen boğa burçları sevildiğini karşı taraftan her zaman duymak ister. Evinde her zaman düzen olmasını ister. En korktuğu şey “Boşanmaktır”. Bunun olmaması için ilişkilerinde elinden gelenin fazlasını yaparlar. Bu burcun en kötü özelliği ise insanların yaptığı yanlışları ve hataları unutmayı ve affetmeyi hiç bilmezler.

İKİZLER

İKİZLER

İkizler burcu oldukça konuşkan bir burç olarak bilinir. Karşıdaki insanla konuşurken el hareketlerini, ve imaları çok severler. Hatta “ Seksi” bile hareketleri ile anlatırlar. İkizler burcu sosyal, hareketli, enerjik bir burçtur. Bu burç seks hakkında konuşmak, fantezi kurmak ve hayal etmekten oldukça haz alırlar. “Özgürlük” onlar için bir yaşam biçimidir. İlişkilerinde ve evliliklerinde baskıdan hoşlanmazlar ve bunu hissettikleri anda hemen karşı tarafa belli ederler. Çok ısrarcı bir burçtur, istediklerini yaptırana kadar karşıdaki insanı bıktırırlar. Bir konuda net bir karar verme yetkileri yoktur, fikirleri değişkendir. Dün inandığı şeye bugün inanmayabilirler.

YENGEÇ

YENGEÇ

Yengeç burcunun hayatta önem verdiği en önemli konu “GÜVENDİR”. Güvenmediği bir insanla hareket etmek yengeç burçları için oldukça güçtür. Hayatına almak istedikleri kişiyi seçtiğinde hemen evlenmek isterler. İlişkilerinde “Ayrılık” aklına gelecek en son çözümdür. Dışarıdan insanlara ne kadar zor ve yıpratıcı olarak gözükseler de ilişkilerinde bambaşka bir kişilik barındırırlar. Yengeç burcu ile ilişki yaşamak “emek” ve “sabır” ister. Romantik beklentileri olmakla birlikte sevgiye vakit ayırmak isterler. Bu burcu mutlu etmenin en güzel yolu koşulsuz şartsız her zaman onu sevdiğini söylemek ve bunu ona hissettirmektir.

ASLAN

ASLAN

Aslan burçları güçlü ve aktif bir seks hayatı ve aşk isterler. Kendilerine güvendiklerini düşünseler de aslında güven eksikliği onlar için büyük bir sorundur. Her zaman kendi istedikleri olsun isterler. Bu isteklerini karşı tarafa söylemeseler de alttan alttan yaptırırlar, ne ara olduğunu anlamazsınız bile… Bu burçlar bakıma, şık görünüme ve temizliğe çok önem verirler. Onun yanına geldiğinizde mis gibi kokmaya özen gösterin. Böyle insanları hayatına almayı tercih eder. Aslan burcu ile kavga ettiğiniz zaman barışmanın en iyi yolu onu güldürecek şeyler bulmaktır.

BAŞAK

BAŞAK

Başak  burcunun o soğuk görüntüsünün ardında inanılmaz bir “ EGO” yatar. Her ne kadar güvenli ve uzun vadeli ilişkiler yaşasalar da aktif seks hayatı yaşamayı arzu ederler. Başak burçlarını zeki insanlar etkilerler. İlişkilerinde yüksek standart koyarlar. Davranış, dış görünüş, hareketler ve zeka onlar için bir kriterdir. Bunların biri bile eksik olamaz, eğer olursa eleştirmeye başlarlar. Kötü niyetli olmasa bile daha iyi “MÜKEMMEL” olması için uğraşırlar. Egoları oldukça fazladır, arada da olsa övgülerle egolarının tatmin edilmesini bekler. Hijyene ve temizliğe çok önem verirler.

TERAZİ

TERAZİ

Terazi burcunu “AŞK” için yaratılmış olarak söyleyebiliriz. Ruh eşlerini bulma konusunda oldukça başarılı burç olarak bilinir. Hayatlarına aldıkları insanları bir kere buldular mı sonsuza kadar onlarla beraber devam ederler. Terazi burçları kavgayı, tartışmayı hiç sevmezler. Bunun için karşısındaki insanı mutlu etmek için kavga etmemek için özen gösterirler. Tartışırken bile oldukça sakindir, kavga ettiğini anlayamazsınız. Görünüşe çok önem verirler. Güzel olan eşyaları, evleri kısaca  her şeyi severler. Terazi burcunu mutlu etmek istiyorsanız onu değişik ülkelere, tiyatrolara götürebilirsiniz.

AKREP

AKREP

Akrep diğer burçların arasında en gizemli burç olarak bilinir. Bu burçların duygularını anlamak çok zordur. Her ortamda duygusal konuşma yapmaktan hoşlanmaz. Başkalarının kendisini kontrol etmesini istemezler, hayatına aldığı insanlardan sadece “ Vefa” ve “ Sadakat” bekler. Akrepler kıskanç insanlardır. Size “Seni seviyorum” dedikten sonra karşınızda kıskanç bir akreple karşılaşabilirsiniz. Akrep burcunun güvenini kaybederseniz asla geri dönüşü olmaz, çünkü asla unutmaz ve affetmezler. Akrep burcu her ne kadar zor sevse de sevince de tam sever.

YAY

YAY

Yaylar için askın büyüleyici günleri geçtikten sonra onun için yapacak pek bir şey kalmaz. Burçlar arasında en özgürlüğüne düşkünüdür. Özgürlüğünü kimsenin kısıtlamasını engellemesini istemez. Uzun uzun plan yapmayı sevmez, alışveriş yapmaktan hoşlanmaz. Biriyle sıkıntısını paylaşmak, yeni yerler keşfetmek yay burcu için önemli yaşam sebepleridir. Yay burcu ile ilişki yaşayacak insanda onun kadar özgür olmalıdır. Bütün işlerini kendiniz yapabilirsiniz, bu onlar için bir problem değildir. Aksine size ne kadar güvendiğini gösterir.

OĞLAK

OĞLAK

Oğlak burcu insanı dışarıdan ne kadar sert görünse de yakından tanıdığınızda akıl almaz eğlence anlayışını sahip olduğunu anlamamak mümkün değildir. Oğlak burçları kadını veya erkeği genelde her şakanın altında bir gerçek, her gerçeğin altında da bir şaka olduğunu savunur. Oğlak kendi hislerini çok zaman ayırmadığı için aşık olduğunu veya hoşlandığını anlamak zaman alabilir. Bu burçlar yaş aldıkça yaşam sevinçlerini daha çok farkına vararak yaşarlar. Çevresine, ailesine ve sevdiğine karşı neşeli ve paylaşımcı olurlar. İş hayatları onlar için başka bir boyutta olsa da karşısındaki insana vakit ayırmaktan ve zaman geçirmekten vazgeçmeyecektir.

KOVA

KOVA

Kova burcu ile ilişki yaşamanın en zor kısmı “KISKANMA” içgüdüsüne sahip olmayışıdır. Daha açık anlatmak gerekirse kalabalık bir ortamda herkesin gözü sizin üstünüzde olsa bile partneriniz sizi kıskanmayacaktır. Kova burcunun bu özelliğinin aksine sizin her zaman yanınızda olan , size destek veren, yaptığı sürpriz ile sizi şaşırtan vefalı bir burç olarak söyleyebiliriz. Bir tartışma ortamında tartışmayı doğal sayarlar ve telepati iletişimler isterler. Bu burç yanlış anlaşılmaya müsait bir burçtur, fakat bu filozof dilleri ve bakış açılarıyla bu yanlışlığı kolaylıkla düzeltebilirler.

BALIK

BALIK

Balık burcu oldukça romantiktir. Ruh eşini bulmak istemekle beraber, flört etmek, beğenilmek de onun için oldukça önemlidir. Karşısındaki insan için kötü şeyler düşünmez saf düşünceleri vardır. Balığı kıran, üzen bir insan onun kalbini kolaylıklar alır. Dışarıda yaşanan her şey, kendisi ile ilgili başkalarının fikirleri de onun için çok önemlidir. Sakin, mutlu, huzurlu bir hayat istiyorsanız balıklar sizi çok mutlu edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir