Kapat

NE KADAR İYİSİN? (Test)

Anasayfa
TEST NE KADAR İYİSİN? (Test)
0% Ortalama Puan

%

İnsanlar duygularını yoğun hisseden ve akıl,sevgi,merhamet mantık sahibi varlıklardan dırlar. Fakat bu yetilerini iyi yönde kullanmayan insanlar olduğunu biliyoruz… Peki senin iyilik sınırların nereye kadar bir peri misin yoksa bir cadı mı? sen ne kadar iyisin testi??? HADİ BAŞLAYALIM…

  • Olayları gerçekten yaşıyormuşsun gibi hayal ederek testi çöz, bu test seni çok zorlayacak hadi başlayalım…
Diyelim ki eczanede bir çocuk gördün ve ilacını alması için parası yeterli gelmedi,senin de fatura yatırman gerekiyor ,yanında sadece faturayı yatıracak kadar para var ve faturanın son günü, eğer çocuğa parayı verirsen elektrikler kesilecek... Yine de verir miydin?
En yakın arkadaşının aldatıldığını öğrendin, eğer söylersen çok üzülecek ama söylemezsen de bir yalanla yaşayacak..
Hiç kimsenin görmeyeceği bir yerde, kuralı çiğnesen dahi fark edilmeyecek bir ortamda bile kurallara uyar mısın?
Sınıftan bir arkadaşın ödevi yapamayacağını söyledi ve senden yapmanı istedi. Fakat o ödevden 95 alırken sen kendi ödevinden 55 aldın, öğretmenine ''onun ödevini ben yaptım'' der miydin?
Yaşlı ve yalnız bir komşunla kavga ettin, sana ağzına geleni saydı fakat komşunun yemek yiyecek hali bile yok.. Ona yemek götürür müsün?
Sokakta başı boş ve saldırgan köpekler var, birileri gelip onları zehirlese.. ne tepki verirdin?
Bir arkadaşın senden borç istedi sende verdin, sonra senin ihtiyacın oldu ama arkadaşın borç veremeyeceğini paranın ona lazım olduğunu söyleyip vermedi... Ona tekrar borç verir misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir